a href=
ABOUT
CATS
TAGS
PAST
LINKS
POSTS
CODES
TEMP
یـه تـــوپ دارم قلــقلــیـه
اگه تو زندگیت ته کشیدی، بشین با ته دیگش حال کن ...
شنبه ۲۳ بهمن۱۳۸۹
کلیه کسانی که از سال ۸۴ به بعد اقدام به اخذ دیپلم نموده اند اعم از شاخه نظری و کاردانش وفنی (به شرط گذراندن و یا درحال گذراندن پیش دانشگاهی باشند)که قصد شرکت در کنکور سراسری سال ۹۰ را دارند می بایست به این لینک محل دریافت کدسوابق تحصیلی مراجعه نمایند و پس از مشاهده سوابق خود اقدام به تائید آن نمایند پس از تائید سوابق در صفحه بعد به داوطلب یک کد ارائه خواهد شد که هنگام ثبت نام برای کنکور مورد نیاز هست .

اما اگر به هر چهار روش موجود آزمایش کردید و به شما کد سوابق تحصیلی داده نشد بلافاصله به قسمت امتحانات آموزش وپرورش شهرتان بروید تا نسبت به بررسی سوابق شما اقدام نمایند و اگر اشکالی وجود داشته باشد که بیشترین اشکال هم تا کنون در کد ملی بوده است اصلاحات لازم صورت خواهد پذیرفت و با دریافت سوابق اصلاح شده خود و داشتن دفترچه و کارت رمز عبوری که الان خریداری نموده اید باید در تاریخ ۲۵ بهمن که دوباره سایت سازمان سنجش به شما اجازه ثبت نام خواهد داد اقدام به ثبت نام نمائید.

یادآوری می نمایم اگرحتی در سایت سازمان سنجش کد سوابق تحصیلی دریافت نمودید به پایگاههایی که آموزش وپرورش در هر شهری برای داوطلبان کنور گذاشته مراجعه نمایید و اطلاعات خودتان را که شامل نمرات امتحان نهایی به ریز یعنی درس به درس هست را چک نمائید . زیرا امسال قرار هست تاثیر معدل بصورت نمره هردرس در کنکور باشد . ممکن است در سایت سازمان سنجش نمره معدل کل و معدل کتبی شما بصورت صحیح درج شده باشد اما بعضی نمرات ممکن است کم یا زیاد باشد که این عامل بعدآ برای شما ایجاد اشکال خواهد نمود .پس حتما اطلاعاتتان را در آنجا بررسی نمائید و فرم شماره ۳ را دریافت ونزد خود نگهداری نمائید.

گروهی از داوطلبان هم به علت نداشتن سوابق درسی مانند اینکه هنوز دیپلم خود را نگرفته اند مشکل دارند زیرا اینگونه افراد در دیماه دیپلم می گیرند و سپس در بهمن به پیش دانشگاهی خواهند رفت . برای اینگونه افراد هم وزارت آموزش و پرورش و سازمان سنجش قول داده اند تدابیری اتخاذ نمایندد تا مشکلشان مرتفع گردد اما تا درج اطلاعیه برای اینگونه از داوطلبان توصیه می نمایم نسبت به اخذ دفترچه و کارت رمز عبور اقدام نمایند (چون ممکن است تمام شود ویا بعد فراهم کردنش مشکل باشد) و منتظر اطلاعیه های بعدی باشند تا در همین وبلاگ در صفحه اول درج نمایم .
∫ ادمین خروس